+90-555-0036710

HAKKIMIZDA

Bizi daha yakından tanıyın

HAKKIMIZDA

SARVANA Co. Ltd.

SARVANA, 2001 yılından itibaren spor ayakkabı ve zemin kaplama sektörüne hammadde temini alanında faaliyetine başlamış olup, her zevke ve farklı yaşa uygun çeşitli modellerde ayakkabı ve ayakkabı tabanı üretimi yapmaktadır.
Başlangıçta faaliyetimiz ayakkabı sektörü ile sınırlıydı, ancak 2019 yılından itibaren kimyasalların önemini vurgulayarak, kimyasal ve petrokimya hammaddeleri alanında global bir şirket olarak Türkiye içinde ve dışında çalışmalarımızı genişletebildik.
Müşterilerimiz uzun vadeli ortaklarımızdır, bu nedenle güvene ve dürüstlüğe dayalı karşılıklı taahhüt oluşturmak bizim için çok önemlidir.
Kimyasal hammadde tedariği, mal üreticileri için çok önemlidir. Bu nedenle, hammadde tedariğinde uygun ve güvenilir bir ortakla işbirliği, küresel rekabeti iyileştirmenin ilk koşullarından biri haline gelmiştir.

Firmamız kimyasal hammadde tedarikini 3 önemli ilkeye dayalı olarak gerçekleştirmektedir:

1. Kaliteli ürün

2. Uygun fiyat

3. Zamanında ve hızlı tedarik

Ayrıca profesyonel bir ayakkabı ve sandalet üreticisiyiz. Ayakkabı üretimi alanında uzun yıllara dayanan deneyime dayanarak, müşterilerimiz için en iyi ürünleri üretebileceğiz.
Müşterilerimize EVA, PU, P.V.C ve TPR malzemelerden yapılmış ayakkabı tabanları sunabiliriz. Firmamız en iyi tasarımcıların iş birliği ile ayakkabı sektörünün en son teknolojilerini ve gelişmiş ekipmanlarını kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır.

0
Aylık Ayakkabı Tabanı Üretimi
0
Aylık Ayakkabı Üretimi
0
Fabrika kare alanı
0
Modeller

Müşterilerimiz